archeologienota

Vooronderzoek Koksijde Koksijde Torrelestraat

ID: 35738   URI: https://id.erfgoed.net/archeologie/archeologienotas/35738

Voorwaarden bij de beslissing

- Er moet een mechanische boring met sonic drill met niet transparante liners en een diameter van 70mm moeten worden uitgevoerd tot op 20m diepte. Naast een OSL datering zou de mogelijkheid om een C14 datering (op schelpen of veen) ook moeten worden voorzien. De IOED moet tijdig op de hoogte gebracht zodat opvolging op het terrein mogelijk is.
- De resultaten van de landschappelijke boringen worden voorgelegd aan de dienst Cultuur en Erfgoed vooraleer eventueel wordt overgegaan tot proefsleuven/proefputten.

Downloads

Alle bestanden downloaden

Programma van maatregelen
Bestand: 2025F13 - Koksijde Torrelestraat - Programma van maatregelen.pdf
Auteur(s): BARTHOLOMIEUX Bart, CASSELMAN Stijn, DEVALCKENEER Lynn, VANHOUTTE Christof

Verslag van resultaten
Bestand: 2025F13 - Koksijde Torrelestraat 10-12 - Verslag van Resultaten met bijlagen.pdf
Auteur(s): BARTHOLOMIEUX Bart, CASSELMAN Stijn, DEVALCKENEER Lynn, VANHOUTTE Christof

Meer weten?

Meer informatie over het archeologisch traject kan je terugvinden op onze website.

Disclaimer

Het agentschap Onroerend Erfgoed publiceert deze documenten op basis van het Onroerenderfgoeddecreet en het Onroerenderfgoedbesluit, maar staat in geen geval in en kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de juistheid of rechtmatigheid van de inhoud van deze documenten. Bij opmerkingen of vragen over de rechtmatigheid van de inhoud van de dossiers of uw privacy, kan u contact opnemen met informatieveiligheid.oe@vlaanderen.be. Daarnaast vindt u meer informatie in onze privacyverklaring.